Зустріч з елітою студентства

IMG_6079

26 лютого 2019 року міський голова Кременчука Віталій Малецький разом зі своїм заступником Русланом Проценком, начальником відділу з реалізації молодіжної політики Віталієм Волошком зустрівся з  кращими представниками студентської спільноти міста, відзначеними за високі досягнення в навчальній діяльності та громадській роботі стипендіями міської ради.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що практика стимулювати талановиту та активну молодь у нашому місті  існує з 1998 року. У перший рік запровадження цієї ініціативи стипендією міської ради був відзначений  студент, який наразі проживає в Америці та має наукову ступінь «Доктор філософії».  На той час стипендія міської ради була незначною розміром в 50 грн.. Наразі ж вона збільшена в кілька десятків разів. Спілкуючись із молоддю, керівник міста зазначив, що разом із змінами, що відбуваються в частині фінансування стипендій міської ради, відбулися і суттєві зміни в самій  програмі стимулювання кременчуцької молоді. Зокрема, кілька років тому було прийнято рішення про фінансову підтримку за рахунок коштів міського бюджету не лише студентів-відмінників, а й тих молодих людей, які мають активну життєву позицію, високий рівень соціальної відповідальності та беруть участь у громадській діяльності.  

У рамках зустрічі студенти разом із керівниками міста обговорили питання та проблеми місцевого значення. Після чого молодим кременчужанам було вручено документи на отримання стипендій міської ради. Серед такої молоді був студент кафедри електричних машин та апаратів Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського – Богдан Гулий.

52698849_2292966824277040_8595380722200477696_n

Варто відмітити, що на сьогоднішній день 26 студентів закладів вищої освіти III – IV рівнів акредитації отримують по 1285 грн. та 8 студентів закладів професійної освіти – по 760 грн.

 

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб мати можливість залишити коментар.

Календар подій

  • No upcoming events
AEC v1.0.4

Кафедра на Facebook

Корисні посилання


14
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics