Головне

Наказом Міністерства освіти і науки України Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського затверджено базовим вищим навчальним закладом із проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю „Електричні машини і апарати” у 2017/2018 – 2019/2020 н. р. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових  робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році” № 1364 від 10.10.2017 р. другий тур конкурсу буде проведено у березні 2018 року.

У конкурсі можуть брати участь студенти і студентські колективи (не більше 2 осіб) вищих навчальних закладів України.
Передбачається робота секцій за наступними напрямами:
1. Використання нових технологій та матеріалів в електричних машинах та апаратах.
2. Теоретичні дослідження та проектування електричних машин та апаратів.
3. Експериментальні дослідження, випробування та експлуатація електричних машин та апаратів.
Від кожного навчального закладу може бути подано не більше трьох кращих наукових робіт – переможців І туру за кожним із наведених напрямів, що погоджено з Оргкомітетом Всеукраїнського конкурсу.
Автори кращих робіт, визначених за результатами рецензування, будуть запрошені галузевою конкурсною комісією на підсумкову науково-практичну конференцію, що відбудеться 14-17 березня 2018 року, за результатами участі в якій будуть визначені переможці конкурсу у кожній секції.
Роботи приймаються до 15 лютого 2018 р. за адресою: 39600, м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, НДЧ, поштовим відправленням та дублюються електронною поштою на електронну адресу кафедри електричних машин та апаратів ema.depsite@gmail.com

Просимо кафедри вищих навчальних закладів України, що представляють роботи на конкурс, надати пропозиції щодо кандидатур для включення до складу галузевої конкурсної комісії (прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, посада).
Термін – 15.02.2018 року.
Більш детальну інформацію можна знайти у першому інформаційному повідомленні.
Посилання на завантаження:

ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ (2017)
352.0 KB
64 Downloads
Details
СТРУКТУРА НАУКОВОЇ РОБОТИ
344.4 KB
46 Downloads
Details

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ НАУК

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ „ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ НАУК У 2017/2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ”
472.7 KB
42 Downloads
Details

EVENT LIST

  • No upcoming events
AEC v1.0.4

EMA on Facebook


11
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics