Головне

Наказом Міністерства освіти і науки України Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського затверджено базовим вищим навчальним закладом із проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією „Електричні машини і апарати” у 2017/2018 – 2019/2020 н. р. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових  робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році” № 1271 від 04.10.2019 р., другий тур конкурсу буде проведено у березні 2020 року.

У конкурсі можуть брати участь студенти і студентські колективи (не більше 2 осіб) вищих навчальних закладів України.
Передбачається робота секцій за наступними напрямами:
1. Використання нових технологій та матеріалів в електричних машинах та апаратах.
2. Теоретичні дослідження та проектування електричних машин та апаратів.
3. Експериментальні дослідження, випробування та експлуатація електричних машин та апаратів.
Від кожного навчального закладу може бути подано не більше трьох кращих наукових робіт – переможців І туру за кожним із наведених напрямів, що погоджено з Оргкомітетом Всеукраїнського конкурсу.
Автори кращих робіт, визначених за результатами рецензування, будуть запрошені галузевою конкурсною комісією на підсумкову науково-практичну конференцію, що відбудеться 18-21 березня 2020 року, за результатами участі в якій будуть визначені переможці конкурсу у кожній секції.
Роботи приймаються до 15 лютого 2020 р. за адресою: 39600, м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, НДЧ, поштовим відправленням та дублюються електронною поштою на електронну адресу кафедри електричних машин та апаратів : ke@kdu.edu.ua

Просимо кафедри вищих навчальних закладів України, що представляють роботи на конкурс, надати пропозиції щодо кандидатур для включення до складу галузевої конкурсної комісії (прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, посада).
Термін – 01.03.2020 року.
Більш детальну інформацію можна знайти у першому інформаційному повідомленні.
Посилання на завантаження:

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ПРИРОДНИЧИХ, ТЕХНІЧНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ НАУК

Інформаційне повідомлення
81.4 KB
82 Downloads
Детали

Структура наукової роботи

 

Календарь событий

  • Нет приближающихся событий
AEC v1.0.4

Кафедра на Facebook

Полезные ссылки


8
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics