РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ СТУДЕНТІВ У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З НАПРЯМУ „ГІРНИЦТВО”

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських  наукових  робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році” № 1364 від 10.10.2017 р. на базі ДВНЗ „Криворізький національний університет” відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму „Гірництво”, що проводилась 22-24 березня 2018 р.

Цього року у ньому взяли участь студенти Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління, які підготували студентські наукові роботи за секцією „Гірнича електротехніка та електромеханіка”. Честь нашого університету на підсумковій науково-практичній конференції відстоювали студент групи ЕМХ-14-2 Лікенцан Денис Вікторович з науковою роботою „Принцип побудови моделей надійності підшипникових вузлів електричних машин із тривалим напрацюванням на відмову”, студентка групи ЕМХ-14-1 Гавриленко Наталія Олександрівна з науковою роботою „Застосування накопичувачів-компенсаторів у складі систем електропривода шахтного та міського електротранспорту”, обидві роботи підготовлено під керівництвом к.т.н., доц. кафедри електричних машин та апаратів Пруса В’ячеслава В’ячеславовича, також свою наукову роботу „Віртуальний комплекс системи моніторингу асинхронних двигунів” представив студент групи ЕС-16-1м Майборода Сергій Володимирович під керівництвом д.т.н., професора кафедри систем автоматичного управління та електропривода Чорного Олексія Петровича.

Галузева конкурсна комісія відзначила роботи кременчужан дипломами першого ступеня та дипломом другого ступеня, визнавши їх переможцями конкурсу.

IMG-2dfb0c1d00b672d0669609061fd19477-V

IMG-be64bfcfdadefcce4a5e741c5c2410c2-V

IMG-a6368beea651fabcc20dbee75516f563-V

Колектив кафедри електричних машин та апаратів вітає студентів та їх керівників з визначними нагородами та бажає їм подальших успіхів у науковій роботі!

Будьте первым, кто оставит комментарий.