Прус В’ячеслав В’ячеславович

Vyacheslav Prusдоцент,

кандидат технічних наук, доцент

тел.: +38 (0536) 74-32-45 (роб.)
e-mail: prus@kdu.edu.ua

Народився 29 грудня 1973 року у м. Кременчуці Полтавської області. У 1996 р. з відзнакою закінчив Кременчуцький філіал Харківського державного політехнічного університету за спеціальністю “Електропривод та автоматизація промислових установок і технологічних комплексів” та отримав кваліфікацію інженера-електрика.
З 1996 р. – асистент, а з 1996 по 1999 рр. – аспірант кафедри автоматизації виробничих процесів та робототехніки Кременчуцького державного політехнічного інституту.
У 2001 р. переведений на посаду старшого викладача кафедри систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету.
У 2003 р. захистив в Інституті електродинаміки НАН України (м. Київ) дисертацію на тему “Діагностика електротехнічної сталі статорів та паспортизація асинхронних двигунів в процесі ремонту” та отримав вчений ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.09.01 – електричні машини і апарати.
З 2004 р. працює на посаді доцента кафедри систем автоматичного управління та електропривода Кременчуцького державного політехнічного університету. У 2005 р. отримує вчене звання доцента за цією ж кафедрою.
З 2008 р. по теперішній час доцент кафедри електричних машин та апаратів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
З 2011 по 2014 рр. – докторант кафедри. Тема докторської дисертації: “Теорія процесів старіння електричних машин у ході тривалої експлуатації”.Очолює науковий напрямок досліджень: Дослідження процесів старіння електричних машин.Має понад 120 публікацій, з яких одна монографія, сім патентів на винахід, близько 100 наукових праць (у тому числі у рейтингових видання, що входять до переліків Scopus і Web of Sciense) та понад 15 методичних розробок. Проходив наукове стажування за програмою Міністерства освіти і науки України у Технічному університеті Брауншвейга (2014 р.)

Відповідальний за наукову роботу кафедри. Голова правління Кременчуцького міського осередку Української асоціації інженерів-електриків (з 2003 р.). Вчений секретар наукового семінару при спеціалізованій вченій раді з присудження докторських і кандидатських ступенів (з 2004 р.). Голова журі Всеукраїнської олімпіади за напрямом “Електромеханіка” для спеціальності “Електричні машини та апарати” (з 2008 р.). Голова секції “Експериментальні дослідження електричних машин та апаратів” у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю “Електричні машини та апарати” (з 2009 р.). Науковий рецензент розділів “Електричні машини та апарати” збірників наукових праць “Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського” та “Енергоресурсозбереження та електромеханіка”.
Неодноразово з 1998 р. нагороджений грамотами Автозаводської районної ради м. Кременчука та Кременчуцької міської ради за підготовку призерів та переможців Конкурсу наукових робіт МАН різних рівнів, грамотами Міністерства освіти і науки України за підготовку переможців Всеукраїнської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (2009 – 2011 рр.), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2012 р.)

На кафедрі ЕМА викладає наступні дисципліни:

  • Теоретичні основи електротехніки
  • Мікропроцесорні пристрої в електричних машинах
  • Надійність та діагностика електричних машин і апаратів
  • Спеціальні питання теорії електричних машин та апаратів

 

Нет комментариев

Будьте первым, кто оставит комментарий.

Оставить комментарий

Вы должны авторизоваться чтобы оставить комментарий.

Календарь событий

[eventlist]

Кафедра на Facebook

Полезные ссылки


8
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics