Результати участі студентів кафедри електричних машин та апаратів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму „Гірництво”

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році” № 1266 від 20.10.2016 р. на базі ДВНЗ „Криворізький національний університет” відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму „Гірництво”.

Цього року у ньому традиційно взяли участь студенти кафедри електричних машин та апаратів, які підготували студентські наукові роботи за секцією „Гірнича електротехніка та електромеханіка”. Честь нашого університету на підсумковій науково-практичній конференції, що проводилась 22-24 березня 2017 р., відстоювали студенти групи ЕМХ-14-2 Гулий Богдан Володимирович з науковою роботою „Дослідження магнітних систем електричних машин у режимі насичення” та Кропивний Ігор Олександрович з науковою роботою „Визначення енергетичних параметрів асинхронних машин із тривалим напрацюванням на відмову”. Обидві роботи підготовлено під керівництвом к.т.н., доц. кафедри Пруса В’ячеслава В’ячеславовича.

Галузева конкурсна комісія відзначила роботи кременчужан дипломами першого ступеня, визнавши їх переможцями конкурсу.

На фото зліва направо Гулий Б.В., Прус В.В., Кропивний І.О.

Колектив кафедри електричних машин та апаратів вітає студентів та їх керівника з визначними нагородами та бажає їм подальших успіхів у науковій роботі!