РЕЗУЛЬТАТИ ОЕМА-2020

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, 13-15 квітня 2020 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Електричні машини та апарати».

Через впровадження на теритрорії країни карантинних заходів ІІ етап Всеукраїнської олімпіади «Електричні машини та апарати», згідно з рішенням Оргкомітету базового навчального закладу, проходив у режимі он-лайн.

Цього року в олімпіаді взяли участь 28 студентів, які представляли 8  навчальних закладів України, що здійснюють підготовку бакалаврів за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»:

– Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ;

– Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського;

– Миколаївський національний аграрний університет;

– Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;

– Національний університет «Запорізька поітехніка»;

– Національний університет «Львівська політехніка»;

– Українська інженерно-педагогічна академія;

– Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка.

При організації заходу основна увага приділялась наступним питанням.

  1. Забезпечення підтвердження самостійності виконання завдань учасниками.
  2. Захищене шифрування робіт.
  3. Формування рівних умов для учасників.

У підсумку було прийняте рішення про перехід від стандартного формату проведення теоретичного та практичного турів на користь впровадження тестування. На перший день було підготовлено загальний фаховий тест (термін виконання – 1 година), на другий – три практичні тестові завдання відкритого типу, що передбачають вирішення нетипових питань/ситуацій у предметній галузі (термін виконання – 1,5 години). Такий підхід практично знімає потребу контролю доступу учасників до відкритих літературних джерел. Насичений формат із обмеженням на час виконання завдання дозволив провести захід із дотриманням усіх основних вимог, відповідно до чинного Положення. Тематика конкурсних завдань охоплювала питання, що розглядаються у базових навчальних дисциплінах «Теоретичні основи електротехніки», «Електричні машини», «Електричні апарати» та додатково охоплювала основні питання дисциплін «Автоматизоване проектування електричних машин та апаратів», «Математичне моделювання електричних машин та апаратів», «Автоматизований електропривод» та «Випробування, ремонт і експлуатація електричних машин та апаратів». Конкурсні завдання, запропоновані для розв’язання, були орієнтовані на студентів 4-го курсу ЗВО, для яких повний термін навчання за спеціальністю не перевищує 5,5 років.

При проведенні ІІ атапу Всеукраїнської студентської олімпіади “Електричні машини та апарати” були використовувані наступні програмні інструменти: Google ClassRoom – для заходу у цілому (автоматизовані видача завдань / збір робіт, спільний та прозорий доступ членів журі до перевірки, зручний аналіз статистики, підведення підсумків) та розробки форм завдань, Zoom – для поточних зустрічей, відеоконференцій журі та контролю самостійності виконання завдань  (учасники у реальному часі підтверджували шляхом відеофіксації факт виконання ними тесту), TeamViewer – як додатковий засіб контролю за потреби (члени журі під час виконання завдань мали доступ до робочих місць учасників). Питання шифрування робіт у Google було вирішене шляхом формування відкритих посилань на завдання та застосування загальних облікових записів при завантаженні учасниками відповідей.

Більшість студентів, які брали участь в олімпіаді, показали високий рівень підготовки з дисциплін, на основі яких були складено конкурсні завдання.

На підставі аналізу конкурсних робіт учасників, журі олімпіади вирішило визначити претендентами на переможців в особовому заліку олімпіади та нагородити:

Місце Прізвище, ім’я та по-батькові студента Вищий навчальний заклад

Перше

Сороколіт Ірина Денисівна

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Друге

Заікін Дмитро Сергійович

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

Третє

Орлов Артем Дмитрович

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Командний залік проводився за результатами порівняння середнього балу двох кращих учасників від ВНЗ. Перше місце виборола команда Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», чим показала найвищий середній результат, на другому – команда Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградськоготретє місце поділили команди Національного університету «Запорізька політехніка» та Національного університету «Львівська Політехніка».

Вітаємо усіх учасників та бажаємо їм подальшого плідного навчання!

12

Робоча група журі та учасників олімпіади у Google ClassRoom

1

Відеоконференція Zoom по завершенні практичного туру олімпіади

2

3

Приклади підтвердження учасниками самостійності виконання завдань

13

Розробка та верифікація завдань теоретичного туру

5

Вид тестових завдань практичного туру

6

Приклад представлення статистики по відповідям у Google ClassRoom

 

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб мати можливість залишити коментар.

Календар подій

  • No upcoming events
AEC v1.0.4

Кафедра на Facebook

Корисні посилання


11
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics