Результати КСНР 2019

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України на базі кафедри «Електричні машини та апарати» Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 20-23 березня 2019 року було проведено другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Електричні машини і апарати».

На конкурс до організаційного комітету було надіслано 250 студентських наукових робіт із 21 вищого навчального закладу України. До участі у підсумковій конференції за результатами рецензування було запрошено 56 авторів 49 робіт.

На урочистому відкритті конференції учасників привітали Прус В’ячеслав В’ячеславович, к.т.н., доцент, доцент  кафедри електричних машин та апаратів, голова секції “Експериментальні дослідження, випробування та експлуатація електричних машин та апаратів” та Солошич Ірина Олександрівна к.пед.н., доцент, доцент  кафедри екологічної безпеки та організації природокористування, відповідальна за наукову роботу студентів, аспірантів та молодих учених КрНУ.

ksnr2019_1

ksnr2019_2

Члени галузевої конкурсної комісії оцінювали представлені роботи за трьома напрямами:

  • «Використання нових технологій та матеріалів в електричних машинах та апаратах»;
  • «Експериментальні дослідження, випробування та експлуатація електричних машин та апаратів»;
  • «Теоретичні дослідження та проектування електричних машин та апаратів».

Загалом студенти під час участі у конференції змагались за трьома позиціями: якість доповіді, повнота відповідей на запитання та активність у обговоренні заслуханих доповідей. Кожна з позицій була оцінена членами журі максимум у 20 балів.

ksnr2019_3

ksnr2019_4

На конкурсі було представлено як одноосібні так і комплексні роботи.

ksnr2019_5

ksnr2019_6

Висока наукова значущість та практична цінність представлених робіт породжувала дискусійну активність учасників конференції.

ksnr2019_7

ksnr2019_8

За результатами попереднього рецензування та оцінками виступів студентів дипломами та медалями були нагороджені наступні учасники.

Результати КСНР 2019
451.4 KB
120 Downloads
Details

Нагороджували переможців члени організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Електричні машини і апарати» Прус В’ячеслав В’ячеславович, Солошич Ірина Олександрівна та Малякова Марія Сергіївна.

ksnr2019_9

ksnr2019_10

Вітаємо переможців та бажаємо натхнення та наснаги для підкорення нових вершин студентського наукового життя!

Посилання на фото з КСНР_2019

 

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб мати можливість залишити коментар.

Календар подій

[eventlist]

Кафедра на Facebook

Корисні посилання


13
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics