МОН розказало, яким бачить майбутнє стипендій

З 2017 року планується, що стипендію отримуватимуть не всі студенти з усередненою четвіркою за сесію, а ті, що посіли найвищі місця в рейтингу, складеному вишами. Таке бачення зміни системи стипендійного забезпечення презентувало сьогодні, 29 листопада, Міністерство освіти і науки України під час Міжвідомчої наради щодо проекту Постанови КМУ “Про внесення змін до стипендійного забезпечення”.

“Це абсолютно новий – рейтинговий підхід до визначення стипендій, які отримуватимуть студенти. А саме, кожен виш розробить свої критерії для складання рейтингу, що затверджуватимуться вченою радою університету за обов’язковим погодженням з органами студентського самоврядування університету”, – розказала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Міністерство також передбачає, що на 90% місце в рейтингу визначатиме навчальна успішність, а на 10% – критерії, що визначить ВНЗ. Це допоможе визначити найбільш успішних студентів навіть якщо за результатами сесії усі вони отримали однаковий середній бал.

Подоробиці

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.