ЕСМО-2015: Результати

08–09 квітня 2015 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського була проведена XIII Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених і спеціалістів “Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації” (ESMO 2015). Цього року основним організатором конференції виступила кафедра електричних машин та апаратів (ЕМА).
У конференції взяли участь представники більше 10 вищих навчальних закладів і наукових установ України та ближнього і дальнього зарубіжжя, з таких країн як Білорусь, Казахстан, Марокко, Словаччина та Польща. Було представлено близько 130 робіт з актуальних досліджень з електротехніки, електромеханіки, автоматики, систем управління, розглядалися нагальні питання вищої освіти.
Пленарне засідання вже другий рік поспіль проводилось у режимі он-лайн спільно із Карагандинським державним індустріальним інститутом (м. Теміртау, Казахстан), а до роботи конференції дедалі більше залучаються західні науковці.
Розвинуто практику проведення стендових доповідей, на яких представляють свої роботи молоді науковці, змагаючись у різноманітних конкурсах на престижні номінації за кращу технічну розробку, показаний високий рівень теоретичних досліджень, оригінальні підходи при розв’язанні прикладних задач тощо. Саме цей захід із задоволенням відвідують наші потенційні роботодавці – представники промислових підприємств Кременчуцького регіону.
Електронна версія збірника матеріалів конференції доступна на наших інформаційних ресурсах, де ви можете додатково познайомить з університетом, ІЕЕСУ та випускаючими кафедрами, а також на хвилину поринути у життя наших студентів.
Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку усім учасникам. Бажаємо вам подальших успіхів на науковій ниві, наполегливості, натхнення та звитяги на шляху до вашої мети!
ESMO-2015: Збірник
ESMO-2015: Збірник
ESMO_2015_zbirnik.pdf
17.5 MB
290 Downloads
Details

Фото:

На реєстрації
Пленарне засідання відкриває ректор КрНУ Загірняк М. В.
На зв’язку – Казахстан
Доповідь проф. Шинкаренка В.Ф. (НТУУ «КПІ») «Феномен генетичної пам’яті електромагнітної структури та його пояснення» викликала великий інтерес аудиторії
Доповідь проф. Шинкаренка В.Ф. (НТУУ «КПІ») «Феномен генетичної пам’яті електромагнітної структури та його пояснення» викликала великий інтерес аудиторії
Доценти кафедри САУЕ Мамчур Д. Г. та Мельников В. О. керують секцією стендових доповідей
Доценти кафедри САУЕ Мамчур Д. Г. та Мельников В. О. керують секцією стендових доповідей
Секційне засідання проводить доц. кафедри ЕМА В.В. Прус
Секційні доповіді молодих учених
Секційні доповіді молодих учених
Нагородження проводить завідувач кафедри САУЕ, професор Родькін Д. Й.

Теги: ,

 

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.

Залишити коментар

Ви повинні увійти щоб мати можливість залишити коментар.

Календар подій

  • No upcoming events
AEC v1.0.4

Кафедра на Facebook

Корисні посилання


10
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics