Результати участі студентів кафедри електричних машин та апаратів у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму „Гірництво”

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України „Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році” № 1079 від 16.10.2015 р. на базі ДВНЗ „Криворізький національний університет” відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму „Гірництво”.
Цього року у ньому вперше взяли участь студенти кафедри електричних машин та апаратів, які підготували студентські наукові роботи за секцією „Гірнича електротехніка та електромеханіка”. Честь нашого університету на підсумковій науково-практичній конференції, що проводилась 23-25 березня 2016 р., відстоювали студенти групи ЕМХ-13-2 Олійник Андрій Миколайович з науковою роботою „Особливості оцінювання енергетичних процесів в електричних мережах 0,4 кВ з нелінійним несиметричним навантаженням” та Мусієнко Максим Станіславович „Визначення стану шихтованих осердь електричних машин із тривалим напрацюванням на відмову”. Обидві роботи підготовлено під керівництвом к.т.н., доц. кафедри Пруса В’ячеслава В’ячеславовича.
Галузева конкурсна комісія відзначила роботи кременчужан дипломами першого ступеня, визнавши їх переможцями конкурсу.

На фото зліва направо Олійник А.М., Прус В.В., Мусієнко М.С.

Колектив кафедри електричних машин та апаратів вітає студентів та їх керівника з визначними нагородами та бажає їм подальших успіхів у науковій роботі!

Tags:

 

No comments

Be the first one to leave a comment.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.

EVENT LIST

[eventlist]

EMA on Facebook


3
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics