ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА!

Доводимо до вашого відома, що реєстрація для складання єдиного вступного з іноземної мови (ЄВІ), єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочинається з 9:00 12 травня та закінчується о 18:00 05 червня 2020 року.

ПОРЯДОК ДІЙ ВСТУПНИКІВ ПІД ЧАС РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ЄВІ ТА ЄФВВ

1. У терміни, відведені для реєстрації, на електронну адресу Приймальної комісії КрНУ (pk.kdu.edu@gmail.com) або Інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління (для випускників КрНУ evi.ieesu.kdu.edu@gmail.com) надіслати скановані копії (фотокопії):

– заповненої заяви-анкети (бланк заяви-анкети), (зразок ЄВІ), (зразок 081 ЄФВВ);

Заява-анкета ЄВІ-ЄФВВ
Заява-анкета-ЄВІ-ЄФВВ.doc
58.4 KB
12 Downloads
Заява-анкета ЄВІ-ЄФВВ - зразок
Заява-анкета-ЄВІ-ЄФВВ-зразок.doc
60.4 KB
26 Downloads
Заява-анкета ЄВІ-ЄФВВ - зразок 081
Заява-анкета-ЄВІ-ЄФВВ-зразок-081.doc
60.9 KB
13 Downloads
Details

– документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що посвідчують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;

– облікової картки платника податків (за наявності);

– фотокартку для документів (кольорову або чорно-білу, розміром
3х4 см, без куточка) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

– документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

– медичного висновку за формою № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання).

У темі листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові.

В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової карти платника податків (за наявності).

Підготовлений пакет документів надсилати виключно з електронної пошти, яка зазначена у заяві-анкеті.

1. Отримати відповідь від представника Приймальної комісії КрНУ про отримання надісланих документів та їх відповідність.
  2. Отримати сканкопію екзаменаційного листка та перевірити інформацію, що зазначена в ньому, та в разі виявлення помилок звернутись до Приймальної комісії КрНУ для виправлення.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Місце та час видачі екзаменаційних листків буде визначено пізніше. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв’язку, у разі якщо вступником буде зазначено про таку необхідність у Заяві-анкеті.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами Приймальної комісії: (0536) 75 86 96, (067) 400 01 63

Адреса Приймальної комісії: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 20, кім. 2101

Коментарі відсутні

Станьте першим, хто створить коментар.