Дзюбан Віталій Серафімович

Dziubanпрофесор,

доктор технічних наук, професор

тел.: +38 (0536) 74-32-45
e-mail: ke@kdu.edu.ua

Народився 4 травня 1938 р. У 1961 році закінчив Харківський політехнічний інститут ім. В. І. Леніна за спеціальністю «Електричні машини і апарати». З серпня 1961 по грудень 2006 року працював у Всесоюзному науково-дослідному, проектно-конструкторському та технологічному інституті вибухозахищеного і рудникового електрообладнання з дослідно-експериментальним виробництвом, де пройшов трудовий шлях від молодшого наукового співробітника, керівника групи, начальника лабораторії , завідувача відділом до заступника генерального директора з наукової роботи та зовнішньоекономічної діяльності ДонНВО «Вибухозахищене електрообладнання», першого заступника директора ВНДІВЕ з наукової роботи.
Академік міжнародних академій інформаційних наук і екологічної безпеки, член вченої ради Д 45.052.01 Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського.
Автор понад 250 наукових статей, монографій і довідників, в тому числі «Довідника енергетика вугільної шахти», а також понад 200 авторських свідоцтв СРСР і патентів на винаходи України, РФ, США, Німеччини, Франції та ін.

Календар подій

  • No upcoming events
AEC v1.0.4

Кафедра на Facebook

Корисні посилання


8
Unique
Visitors
Powered By Google Analytics